» نمایشگاه بین المللی ایران – قائمشهر ( تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۴ )

فروش لوازم گرمایش مرغداری قائمشهرنمایشگاه لوازم مرغداری قائمشهرنمایشگاه لوازم گلخانه قائمشهر گروه صنعتی اسکندری یک از قدیمی ترین تولید کننده هیتر در ایران است که با تکنولوژی روز دنیا و داشتن دانش فنی به روز دستگاههای گرمایشی را در نمایگشاه قادمشهر به نمایش عموم بازدید کنندگان گذاشت.

» نمایشگاه بین المللی – مشهد ( تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۶ )

فروشگاه هیتر مشهدگروه صنعتی اسکندری مشهدنمایشگاه هیتر و جت هیتر مشهد گروه صنعتی اسکندری در نمایشگاه بین المللی مشهد با در معرض نمایش قرار دادن آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز تجهیزات گلخانه و و لوازم گرمایشی و تجهیزات مرغداری خود علاقه مندان و بازدید کنندگان بیشماری را در جهت آشنایی با برترین تکنولوژی های صنعت طیور کشور آشنا کرد.

» نمایشگاه بین المللی ایران – شیراز ( تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۲۱ )

گروه صنعتی اسکندری شیرازلوازم گرمایش مرغداری لوازم گلخانه و مرغداری گروه صنعتی اسکندری سازنده کم مصرف ترین هیترهای طرح اسپانیا کابینتی و جت هیتر در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ حضوری فعال در نمایشگاه شیراز داشت . نمایشگاه بین المللی شیراز به عنوان بزرگترین سایت نمایشگاهی جنوب کشور شاهد رو نمایی از جدیدترین دست آورد های گروه صنعتی اسکندری در استفاده از مبدل های حراراتی و بخاری های کارگاهی و انواع بخاری موشکی بود.

گروه صنعتی اسکندری شیرازلوازم گرمایش مرغداریلوازم گلخانه و مرغداری

» نمایشگاه بین المللی ایران – قم ( تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۳ )

گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع هیتر و لوازم مخصوص گرمایش گلخانه و مرغداری ، مزارع پرورش میوه جات و صیفی جات در نمایشگاه بین المللی قم مورد توجه مردم ، گلخانه داران و مرغداران و علاقه مندان  وابسته به این صنعت قرار گرفت.

» نمایشگاه بین المللی – اصفهان ( تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۳ )

نمایشگاه بین المللی اصفهان برای چندمین سال پیاپی میزبان گروه صنعتی اسکندری تولید کننده هیترهای حراراتی مخصوص گلخانه و مرغداری بود. در این نمایشگاه طرح جدید هیتر گرماساز آرارات به نمایش گذاشته شد. این هیتر  توانایی کاهش مصرف سوخت تا ۲۰ درصد کمتر را دارا میباشد.

فروشگاه هیتر اصفهانگروه صنعتی اسکندری اصفهاننمایشگاه هیتر و جت هیتر اصفهان

» نمایشگاه بین المللی دام ، طیور وصنایع وابسته ایران – اهواز ( تاریخ : ۱۳۹۴/۸/۲۳ )

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آبان میزبان گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع لوازم گرمایشی گلخانه جات و مرغداری ها . علاقه مندان به پرورش و نگهداری انواع صیفی جات از جمله بازدیدکنندگان غرفه گروه صنعتی اسکندری در اهواز بود.

نمایشگاه گروه صنعتی اسکندری اهوازخرید هیتر اهوازنمایشگاه لوازم گلخانه اهواز

» نمایشگاه بین المللی دام ، طیور وصنایع وابسته ایران – تهران ( تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۸ )

گروه صنعتی بار در بزرگترین سایت نمایشگاهی ایران – تهران در آبان ماه ۱۳۹۴ حضوری فعال داشت و آخرین لوازم و تجهیزات خود را در زمینه  کوره های هوای گرم ، انواع جت هیتر ، هیتر گلخانه و ماشین های جوجه کشی صنعتی و فانتزی به نمایش گذاشت.

» نمایشگاه بین المللی  ایران – قائمشهر ( تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۷ )

گروه صنعتی اسکندری یک از قدیمی ترین و پر سابقه ترین تولید کننده گان هیتر در ایران است که با تکنولوژی روز دنیا و داشتن دانش فنی به روز دستگاههای گرمایشی را در نمایگشاه قادمشهر به نمایش عموم بازدید کنندگان گذاشت.

هیتر کم مصرف

» نمایشگاه بین المللی دام ، طیور وصنایع وابسته ایران – تبریز ( تاریخ : ۱۳۹۴/۵/۳ )

گروه صنعتی اسکندری هم اکنون در نمایشگاه بین المللی تبریز میزبان شما علاقه مندان به صنعت جوجه کشی از پرندگان مختلف میباشد پیش رفته ترین ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی را میتوانید هم اکنون در نمایشگاه تبریز به تماشا بنشینید.

» نمایشگاه بین المللی دام ، طیور وصنایع وابسته ایران – تهران ( تاریخ : ۱۳۹۳/۸/۴ )

گروه صنعتی بار در بزرگترین سایت نمایشگاهی ایران – تهران در آبان ماه ۱۳۹۳ حضوری فعال داشت و آخرین لوازم و تجهیزات خود را در زمینه کوره های هوای گرم ، انواع جت هیتر ، هیتر گلخانه و ماشین های جوجه کشی صنعتی و فانتزی به نمایش گذاشت