هیتر گلخانه و مرغداری ساخت گروه صنعتی اسکندری نصب شده در سراسر ایران

هیترهای و بخاری های کارگاهی کم مصرف گروه صنعتی اسکندری در طی سالیان گذشته در بسیاری از شهرهای ایران نصب و استفاده گردیده است . برخی از پروژه هایی که در اقصی نقاط ایران توسط هیترهای این شرکت تجهیز گردیده است . در این بخش معرفی می گردد . قابل ذکر اینکه با توجه به حساسیت بالای بهداشتی مرغداری که امکان فیلم بردای در محیط مرغداری را محدود می کند بیشتر از گلخانه هایی که از گرماسازهای این شرکت استفاده نموده اند فیلم برداری صورت گرفته است.

» نصب هیتر پی اف ۲۲۰ هزار در گلخانه روستای کولین

فیلم مذکور نصب هیتر پی اف ۲۲۰ هزار جهت تامین گرمایش گلخانه جناب آقای هاشمی می باشد ، گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال تجربه در زمینه ساخت انواع هیتر های گلخانه و مرغداری در ایران می باشد ، گرماساز نصب شده در حین قدرت حرارت بسیار کم مصرف بوده و برای استفاده در انواع گلخانه ، مرغداری ، سالن پرورش قارچ بسیار مناسب می باشد.

» نصب هیتر های سوپر آرارات در گلخانه شهرک شهریار

 

گلخانه بسیار پیشرفته جناب اقای منجزی در شهرک شهریار مجهز به سیستم های گرمایشی ساخت گروه صنعتی اسکندری شده است ، هیتر های ساخت گروه صنعتی اسکندری در حین قدرت حرارتی بالا بسیار کم مصرف بوده و جهت استفاده در انواع گلخانه ، مرغداری ، سالن پرورش قارچ و …. مناسب می باشد.

» نصب هیتر های سری سوپر آرارات در گلخانه کشت خیار و گوجه

فیلم مذکور نصب هیتر های سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری در گلخانه جناب آقای عباسی در زمینه کشت خیار و گوجه در منطقه اسلام آباد غرب تهران می باشد.

» هیتر های سوپر پی اف گروه صنعتی اسکندری در شهر ارومیه

فیلم نصب هیتر های بسیار با کیفیت گروه صنعتی اسکندری در گلخانه جناب آقا جعفر پور در شهر ارومیه می باشد ، هیتر های سوپر پی اف دارای چهار لایه ایمنی بسیار دقیق جهت جلو گیری از بروز هرگونه حادثه در کار کرد این نوع هیتر ها می باشد ، هیترهای مذکور در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ در این گلخانه نصب شده اند.

» هیتر ایستاده گروه صنعتی اسکندری در شهرک گلخانه ای گلفام

گلخانه فوق مدرن آقای هاشمی پناه از جمله گلخانه های موجود در شهرک گلخانه ای گلفام می باشد که به هیتر های سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری مجهز شده اند . هیترهای ساخت این کارخانه دارای دوسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند . هیترهای مذکور در آذرماه سال ۱۳۹۵ در این گلخانه نصب شده اند.

» هیتر سوپر آرارات با رانمان گرمایشی بالا در شهرک گلفام

گلخانه مدرن آقای مدرسی در پاکدشت تهران را ملاحظه میفرمایید . این گلخانه وظیفه تامین گلهای تهران را برعهده دارد و توسط هیترهای ساخت گروه صنعتی اسکندری مجهز شده است هیترهای ذکر شده در آذرماه سال ۱۳۹۵ در این گلخانه نصب شده اند

» هیتر گلخانه ای کم مصرف در شهرک گلفام

در فیلم درحال پخش گلخانه فوق پیشرفته آقای دارسی را ملاحظه میفرمایید که یکی از پپیشرفته ترین و مدرن ترین گلخانه های شهرک گلخانه ای گلفام می باشد که به هیترهای کم مصرف سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری در آذرماه سال ۱۳۹۵ مجهز شده اند.

» هیتر سوپر آرارات نصب شده در شهرک گلخانه ای گلفام – پاکدشت

هشت دستگاه هیتر کم مصرف سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری در گلخانه آقای غلامی در شهرک گلخانه ای گلفادم واقع شده در پاکدشت تهران نصب و راه اندازی گردید . در این گلخانه آقای غلامی به کار پرورش انواع گلهای زینتی که یکی از حساس ترین گلخانه ها هست اشتغال دارد . هیترهای مذکور در آذرماه سال ۱۳۹۵ در این گلخانه نصب و راه اندازی گردیدند.

» گرماسازهای نصب شده در شهرک گلخانه ای پاکدشت – تهران

گلخانه فوق مدرن آقای ملک زاده مدیریت شهرک گلخانه ای گلفام توسط هیترهای کم مصرف سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری در آذزماه ۹۵ مجهز گردید . تامین گرمایش مطبوع با کمتربن مصرف انرژی علت انتخاب و خرید هیترها توسط ایشان عنوان شده است.

» بخاری حرارتی آرارات نصب شده در شهر سمنان

گروه صنعتی اسکندری برای چندمین سال پیاپی تامین گرمایش سالن های لاستیک سازی پارمیدا واقع در سمنان را عهده دار شد ، تامین گرمایش سوله های لاستیک سازی پارمیدا توسط گرماساز های سوپر مینیاتور و بخاری های سالنی ساخت گروه صنعتی اسکندری برای سومین سال پیاپی (۹۵-۹۴-۱۳۹۳) ، مصرف کم سوخت و ناچیز بودن درصد پرت انرژی در دستگاه های گرماساز و البته ایمنی بالا عامل اصلی انتخاب این هیتر ها توسط مدیریت کارخانجات پارمیدا عنوان شده است.

» هیتر حرارتی آرارات نصب شده در ماکو

ارسال و نصب هیتر حرارتی و گرماساز آرارات محصول گروه صنعتی اسکندری در کارگاه تولیدی پوشاک واقع در ماکو (یکی از شهر های استان آذربایجان غربی) به تاریخ آبان ماه ۱۳۹۵ ، مدیریت این واحد کارگاهی دلیل انتخاب هیتر آرارات را مصرف بهینه و بازدهی ۹۰% انرژی عنوان کرده است.

» هیتر حرارتی ۲۵۰٫۰۰۰ در تهران

ارسال و نصب هیتر های حرارتی ساخت گروه صنعتی اسکندری با قدرت ۲۵۰٫۰۰۰ کیلو کالری در شهرک گلخانه ای گلفام به مدیریت جناب آقای روح الله قزوینی در کلانشهر تهران – پاکدشت ، بخاری های گلخانه ای ساخت گروه صنعتی اسکندری کاملاً بهینه و مخصوص محیط گلخانه طراحی شده به نوعی که با بهره گیری از سنسورهای محیطی و کوره ای بالاترین راندمان انرژی را همراه با کمترین میزان مصرف سوخت ارائه میدهد و این امر از نظر مدیریت این واحد گلخانه ای بزرگترین مزیت هیتر های گرماساز گلخانه ای ساخت گروه صنعتی اسکندری میباشد.

» بخاری گلخانه ای در تهران

هیتر های ۲۵۰٫۰۰۰ کم مصرف گروه صنعتی اسکندری این بار در گلخانه ای با مساحت بسیار بالا جهت گرمایش سالن پرورش سبزی و صیفی نصب گردیده اند.

» بخاری گلخانه ای آرارات در نقده

هیترهای گروه صنعتی اسکندری نصب شده در نقده.

» هیترهای آرارات نصب شده در سمنان

هیترهای آرارات نصب شده در استان سمنان در کارخانه لاستیک سازی پارمیدا را مشاهده می کنید.

» بخاری گلخانه ای آرارات در جلفا

فیلم در حال پخش ؛ هیترها و گرماسازهای گروه صنعتی اسکندری را که در یک گلخانه ۳۰۰۰ متری در جلفا نصب شده اند را نشان می دهند . این گلخانه نوساز به ۵ عدد از کوره هوای گرم آرارات طرح اسپانیای این گروه تجهیز گردیده اند

» هیترهای کم مصرف آرارت در مجتمع گلخانه ای جلفا

هیترهای گروه صنعتی اسکندری در یک گلخانه به مساحت ۱۸۰۰ متر متعلق به آقای حامدی که به سه عدد از هیترهای آرارات مجهز شده اند و در آن محل روشن و در حال کار می باشد را نشان می دهد.

» بخاری گلخانه ای سوپر پی اف در محلات

محلات شهر گل نیز از هیترهای گلخانه ای و کوره هوای گرم گروه صنعتی اسکندری بی بهره نیست . پیش از ۱۶ عدد هیتر گلخانه ای سوپر پی اف از نوع گازسوز در مجتمع گلخانه ای محلات توسط پرسنل گروه صنعتی اسکندری نصب و راه اندازی گردید .گلخانه های مذکور برای تولید گل لیلیوم طراحی گردیده بودند.

» هیترهای کم مصرف آرارت در مجتمع گلخانه ای جلفا

شش عدد از هیترهای آرارات در مجتمع گلخانه ای جلفا نصب و راه اندازی گردید . این دستگاه ها در گلخانه های پرورش سیفی جات سرافرازان ارس بمدیریت آقای نوری نصب و راه اندازی گردید .بعد از نصب این دستگاه ها تعداد دو واحد از گلخانه های همجوار این گلخانه بمدیریت آقایان زنوزی ، ورمزیاری و حامدی نیز سفارش خرید هیترهای آرارات را به گروه صنعتی اسکندری دادند.

» انواع بخاری مسجدی

تعداد دو دستگاه از بخاری های مسجدی ساخت گروه صنعتی اسکندری در شهرستان چالدران از توابع آ.غ با رضایت کامل خریدار نصب و راه اندازی گردید

» نصب هیترهای کم مصرف آرارات در شهرستان قم

بخاری های گلخانه ای فوق پیشرفته آرارات که از نمونه های اسپانیایی الگوبرداری و تولید گردیده است در گلخانه فوق مدرن آقای پناهی در قم ، کیلومتر ۵ جاده قدیم تهران نصب و راه اندازی گردیده است . این گلخانه همانگونه که در فیلم مشاهده می کنید یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین گلخانه های ایران می باشد که با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد تومانی در فاز اول به بهره برداری رسیده است

» گرماسازهای مخصوص ورمی کمپوست

گرماسازها و هیتر های صنعتی گروه صنعتی اسکندری در یکی از مکانیزه ترین سالن های تولید ورمی کمپوست در شهرستان سراب از توابع استان آ.ش نصب و راه اندازی گردید . گروه صنعتی اسکندری تنها تولید کننده هیتر و بخاری مخصوص ورمی کمپوست در ایران می باشد

» هیترهای کم مصرف آرارات در کهکلویه و بویر احمد – یاسوج

بعد از نصب ۱۶ عدد بخاری گلخانه ای سوپر پی اف در گلخانه های سپاه فتح یاسوج ، اینبار ۸ عدد بخاری آرارات در گلخانه ی تازه تاسیس آقای مردانی در شهرستان یاسوج نصب و راه اندازی گردید . گلخانه ی آقای مردانی در یاسوج جهت پرورش گل رز طراحی گردیده است . آقای مردانی پس از بازدید از گلخانه های سپاه فتح یاسوج و مشاهده رضایت خاطر ایشان اقدام به خرید نموده است

» بخاری و هیتر گلخانه ای در سمنان

تعداد ۸ دستگاه هیتر کم مصرف آرارات طرح اسپانیا با رضایت کامل مصرف کننده در گلخانه ی آقای کرم الدین در شهرستان سمنان نصب و راه اندازی گردید . مزرعه آقای کرم الدین یکی از پیشرفته ترین واحدهای استان سمنان می باشد

» بخاری کارگاهی در ارومیه

هیتر حرارتی و بخاری کارگاهی پی اف ۲۲۰۰۰۰ در کارگاه تولید تینر آقای جوانبخش در ارومیه شهرک صنعتی کریم آباد نصب و راه اندازی گردید . علت انتخاب این هیتر برای کارگاه تولید تینر ایمنی بالای کوره های هوای گرم ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد